http://adamzeka.blogspot.com.tr/2015/09/sitenizi-tantabileceginiz-ve-hit.html#more

instagram'da Geri Takip Etmeyenleri Bulmak Ve Silmek

Her gün gelişmeye devam eden instagram'da bir hesap açtınız, takipçi sayınızı yükseltmek uğruna her gün yüzlerce kişi takip ettiniz ve "takip edeni takip ederim" sözünü benimsediniz. İlk başlarda az takipçiniz varken sizi kimin geri takip ettiğini kolay olacaktır ancak instagram'da takipçiniz artmaya başladığında ise yaptığınız takip etme işleminden sizi kimin geri takip ettiğini ve kimin geri takip etmediğini anlamanız biraz zor olacaktır. O yüzden bu yazımda instagram'da geri takip etmeyenleri bulmaya yarayan siteleri tanıtacağım.

instagram takip etmeyenleri bulma
http://twitly.com/instagram-followers/ ; Girişi yaptıktan sonra instagram hesabınızı anında analiz edip kimin geri takip etmediğini göstermekte. Resimlerin üstüne tıkladığınızda takipten hızlıca çıkıyor, kullanımı kolay.

http://insta.friendorfollow.com/ ; Kullanımı biraz zor yani hızlı değil, giriş yaptıktan sonra sizi takip etmeyenlerin resimleri geliyor resimlerin üstüne gelip unfollow yazısının çıkmasını bekliyorsunuz. Zamanınız varsa basit bir site.

https://www.instanaliz.com ; Yine güzel bir uygulama ancak diğerlerine göre güvenilirliği daha çok tartışılır. Takip etmeyenleri bulup iyice takipten çıkabilirsiniz ve yine de beğendim.

http://www.instazirve.com ; Bu da diğer uygulamalardan farklı olarak daha çok bir program. İnstagram araçlarının en kaliteli olanlarından biri. Bu programın beğendiğim yönü ise otomatik olarak hızlı bir şekilde siz hiç yorulmadan takip etmeyenleri silmesi. Program biraz zor gözükse de yapan kişi videolarla kullanımı kolaylaştırmış

Bu dört site instagram'da sizi takip etmeyenleri bulmak için gayet uygun, tabi her giriş yapmanızı isteyen uygulama gibi bu sitelerin de tam bir güvenliliği bulunmamakta. Ancak şu anda bu işlemi bilgisayardan yapacaksanız bunlar kötü iyisi olan siteler diyebilirim.

Tanıtım Yazısıdır, reklam amaçlı yazılmıştır. Siteler ile yapacağınız işler "Adam Zeka" Blogu alakadar etmez
Önceki Yazı
Next writer »

6 yorum

-Yorum Kutusuna Git- yorum
Adsız
admin
16 Eylül 2015 03:19 ×

hah hah hah

Cevapla
avatar
26 Ocak 2016 01:06 ×

Yazınızı okumadan önce twitly.com a bakmıştım cekinerek. Yazınızı okuyunca rahatladım ve daha rahat girdim. Acı gerçekleri takip listemden sildim. Teşekkürler. Bende bloğuma beklerim. sukrancapaylasimlar.blogspot.com

Cevapla
avatar
Anoninanı
admin
19 Şubat 2016 18:30 ×

Reyiz bu instazirveyi nasıl indircez paralı mı degil mi cözemedim

Cevapla
avatar
Anoninanı
admin
19 Şubat 2016 18:38 ×

Reyiz bu instazirveyi nasıl indircez paralı mı degil mi cözemedim

Cevapla
avatar
Adsız
admin
18 Nisan 2017 16:31 ×

Sitenin başında kilit işareti Yoksa o site güvenilir değildir

Cevapla
avatar

Yorum Yapmak Kan Yapar. - Anonim seçeneğini seçip de isminizi cisminizi vermeden yorum yapabilirsiniz. ConversionConversion EmoticonEmoticon